tiistai 13. elokuuta 2013

Kimppatulostustarjous: nyt vedostamaan


¤ Kuopion Kameraseura ry tarjoaa jäsenilleen laadukkaita 40 x 50 cm vedoksia kimppatulostushintaan. Erityisesti haluaisimme sinun vedostuttavan parhampia valokuviasi Suomen Kameraseurojen Liiton syksyiseen "Ihminen" -teemanäyttelyyn, jonka deadline on jo 6.9.2013.  Toki muitakin kuvia voi vedostuttaa ja voit teettää samalla useampia kahdeksan kuvan sarjoja.

Vedokset työstetään Kopijyvän isolla painokoneella. Kopijyvän erikoishinta kameraseuralaisille on 39 eur/8 kuvaa. Kuvien reunoille jätetään "paspismainen" alue, joten kuviasi ei tarvitse enää paspistaa erikseen (tästä kuopiolaiset liikkeet perivät noin 8-10 eur/kuva).

Kimppatulostuksella saamme seuran näkyvyyden ulospäin mahdollisimman yhteneväiseksi. Vedoksia tullaan tarvitsemaan erityisesti vuonna 2014 järjestettävissä 60-vuotisjuhlanäyttelyissä.

Valitse omat vedostettavat kuvasi 8 kappaleen sarjoissa 25.8.2013 mennessä ja maksa 39 eur/kustakin sarjasta Kameraseuran tilille FI93 5600 0520 4314 80 - OKOYFIHH.

Kuvien latausosoite tulee tähän piakkoin.
     

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti