torstai 8. toukokuuta 2014

Kuopion Kameraseura valtaa facebookin!

Perustimme facebookiin avoimen sivuston (katso linkki) Kuopion Kameraseura ry, jotta julkinen tiedottaminen some-maailmassa tavoittaisi enemmän ihmisiä.

Sivustolla jaamme infoa mm. kaikille avoimista tapahtumista, kursseista ja näyttelyistä. Avoimuudella ja ahkeralla tiedottamisella on vain positiivisia vaikutuksia ja toivommekin että runsas 160-lukuinen seuramme kasvaisi tästä entisestään! Sivustolla jaamme myös blogitekstejä jotta facebookista meidät bonganneet innokkaat lukijat löytäisivät myös tänne. Sivustolla rohkaisemme myös liittymään jäseneksi ja kerromme eduista joita vain jäsenet saavat haltuunsa.

Edelleen facebookissa on toiminnassa suljettu ryhmämme, johon vain jäsenet pääsevät.

Jaa sivustoa Kuopion Kameraseura ry muille olitpa jäsen tai et ja "tykkää" siitä itsekin!

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti