sunnuntai 4. toukokuuta 2014

Kuvakävelylle 29.5. Konttilaan

Tervetuloa osallistumaan helatorstaina kaikille avoimeen kuvakävelyyn Puijon Konttilaan! 

Paikalle tarvitsemme myös kuvaajakummeja opastamaan kaikentasoisia kuvaajia ja kävijöitä (yhteyshenkilönä mika.poylio@gmail.com).

Kuvakävely tapahtuu klo.13-16 Konttilan kauniissa maisemissa ja kuvattavaahan toki riittää. Tapahtuman tarkoituksena on saada Konttilassa kävijät innostumaan valokuvauksesta ja etenkin kehittää omaa kuvallista ilmaisuaan. Konttilan kahvila on avoinna koko päivän. 

Mukaan ovat siis tervetulleita seuran omat jäsenet, satunnaiset ohikulkijat, perheelliset ja kaikki muutkin ikään tai kuvauskokemukseen tai osaamiseen katsomatta. Olet sitten edistynyt tai aloitteleva kuvaaja, tervetuloa!

Ja se tärkeä juttu - tapahtuma on ihan ilmainen!


Ei kommentteja:

Lähetä kommentti